- Advertisement -

Acı haberler yürek dağladı: 2 şehit

0 79

Millî Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bir askerin şehit olduğunu duyurdu. Dün gece de KKTC’de görevli bir asker şehit düşmüştü.

- Advertisement -

ANKARA (İGFA) – Millî Savunma Bakanlığı, “Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bir asker şehit oldu” açıklamasını yaptı. MSB’den yapılan açıklamada, “Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bir üs bölgemize 21 Haziran 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucunda kahraman silah arkadaşımız P. Uzm. Çvş. Sercan Baş şehit olmuştur.” denildi.

fv1ilunx0aamjk8 1655873823 335

Dün de KKTC’de Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığında görevli Topçu Uzman Çavuş Fatih Özkaya (21) araç kazasında şehit oldu.  Özkaya’nın şehadet haberi, Bartın’daki ailesine verildi. Bartın Valisi Nurtaç Arslan ve yetkililer, şehidin Balat köyündeki babaevine gelerek, anne Hatice ve baba Mehmet Özkaya’ya acı haberi verdi. Evli ve eşinin hamile olduğu öğrenilen şehidin babaevine ve sokağa Türk bayrağı asıldı.

Content retrieved from: https://www.igfhaber.com/gundem/aci-haberler-yurek-dagladi-2-sehit-221747.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı