- Advertisement -

Altunok, esnaf odasını ziyaret etti

0 27

 Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un  ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uçal Mavili konuşmasında, “Esnaf ve Sanatkarlar camiası olarak başkanımızın desteklerini her zaman yanımızda hissediyoruz. Kendisi de  esnaf bir ailenin evladı olan  başkanımız biz esnafları hiç bir zaman bizi yalnız bırakmadı. Belediye Başkanımızın esnaf ve sanatkarlarımıza verdikleri desteklerden dolayı çok memnunuz. Belediyemiz son zamanlarda ilçemize ve halkımıza yönelik çok güzel hizmetler gerçekleştirmektedir. Her fırsatta ilçemiz esnaf ve sanatkarlarını da ziyaret eden onların istek ve taleplerini de dinleyen Belediye Başkanımız Sadık Altunok’a oda yönetimimiz ve esnaflarımız adına teşekkür ediyorum” diyen Oda Başkanı Mavili, kendilerini ziyarete gelen Başkan Altunok’a bir de plaket sundu.

- Advertisement -

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’ta sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, “Biz esnafımızın çalışmalarından ve esnafımızın Silifke’mize yapmış olduğu katkılardan ziyadesiyle memnunuz. İlçemizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile birlikte şehrimizi yönetme noktasında azim ve  kararlığımızı devam ettiriyoruz. Bugüne kadar halkımıza ve ilçemiz Silifke’ye  yaptığımız çalışmalarımızda oda ve derneklerimizin sıcak yaklaşımı ve desteklerini gördük, görmeye de devam ediyoruz. Bu vesile ile kendilerine çok teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Silifke’mize ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri ulaştıracağız” diyerek Oda Başkanı Mavili ve üyelerle birlikte bir süre sohbet etti.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı