Silifke Haber, Silifke Vefat Haberleri, Silifke Son Dakika Haberler, Silifke 33 Haber, Silifke Trafik Kazası, Silifke Belediyesi Haberleri
Altunok, Hizmete devam ediyoruz

Altunok, Hizmete devam ediyoruz

Altunok, “Hizmete devam ediyoruz”. Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek belediye hizmetlerinin tüm vatandaşlara ulaşmaya devam ettiğini açıkladı.

Şehir merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı değerlendirmede, “Belediye olarak öncelikli hedefimiz Silifke’miz ve halkımıza hizmet etmektir.

Altunok, Hizmete devam ediyoruz

Şehrimiz Silifke’nin hak ettiği hizmetleri alması ve marka bir şehir olması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz şehrimize ve halkımıza hizmet etmektir. Bunun için şehrimize değer katacak projeleri birer birer hayata geçirmek için gece-gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şehrimizin daha da büyüyüp gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz, bundan sonrada yapacağımız çalışmalarla yeni projelerimizi hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.

Halkımız ve Silifke’miz lehine yeni projeler hazırlayarak hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına ve huzuruna katkı sağlamak bizler için büyük bir heyecandır. Halkımızı ve ilçemizin her noktasını belediye hizmeti ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Gazi, Keben, Mukaddem, Say, Pazarkaşı ve diğer mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altunok, burada mahalle muhtarları ve vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.