- Advertisement -

Altunok, “Hizmetleri Koruyalım”

Altunok, “Hizmetleri Koruyalım”
0 15

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok hizmetlerin yapılması kadar korunmasının da öneminin büyük olduğuna dikkat çekti.

- Advertisement -

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, hizmetlerin yapılması kadar korunmasının da önemine dikkat çekerek, halkın bu konuda daha duyarlı davranması gerektiğini vurguladı.

Mahallelerde bulunan park içerisindeki oturma guruplarının ve diğer alanlarda yapılan belediye hizmetlerinin bilinçli olarak, kendini bilmez bazı kişiler tarafından kırılmasına veya zarar verilmesine bir anlam veremediğini belirten Silifke Belediye Başkanvekili Altunok, “yapılan hizmetleri bizim belediye olarak korumamız mümkün değil, yaptığımız her hizmetin başına bir bekçi koyamayız.

Hizmetlerin korunması konusunda değerli halkımızın duyarlılık göstermesini bekliyoruz. Şehrimize yapılan hizmetleri sizlerden topladığımız gelirlerle gerçekleştiriyoruz.

Yapılan hizmetler siz Silifkeli hemşehrilerimiz içindir, halkımızdan isteğimiz, yapılan hizmetlere zarar verenleri tespit ettiğinizde belediyemize veya güvenlik güçlerine haber verin. Belediyemizin yaptığı hizmetleri hep birlikte koruyalım” dedi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı