- Advertisement -

Altunok, minikleri tiyatro ile buluşturdu

0 10

Minik Tiyatroseverleri Belediye Kültür Merkezi Salonunda misafir eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede sanatla tanışmayan çocuğun kalmayacağını belirtti. Çocuklarla görüşen ve onlarla sohbet eden Başkan Altunok, ayrıca her çocuğa çeşitli hediyelerde sundu. Silifke Concordia Kültür, Sanat ve Çocuk Tiyatroları işbirliği ile miniklerin gösterimine giren “Şirin Baba ve İki İnatçı Kraliçe” adlı çocuk oyunu öncesi konuşan Belediye Başkanı Altunok, "Çocukların kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak ve hayal dünyalarını zenginleştirmek amacıyla onlara özel ekinlikler düzenliyoruz. Miniklere tiyatro sevgisini aşılamak için bugün burada  “Şirin Baba ve İki İnatçı Kraliçe” adlı çocuk oyununu minik izleyicilerimizle ücretsiz olarak buluşturduk. Belediye olarak destek verdiğimiz bu kültürel faaliyette yaklaşık 1500 öğrencimizi sanatla tanıştıracağız. Bu konuda üzerimize düşen her türlü desteği sağlamaya hazırız” diyerek miniklerin tiyatro keyfine ortak oldu.

- Advertisement -

Silifke Concordia Kültür, Sanat ve Çocuk Tiyatroları Organizatörleri Mürsel Tekin ve Derviş Korkut’ta konuşmalarında, kültür, sanat ve sosyal projelere sağladığı destekler için Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’a teşekkür ettiklerini açıkladılar.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı