- Advertisement -

Altunok, “Ramazan ayına ulaşmanın sevincini yaşıyoruz”

0 46

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ramazan ayının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajnda, “Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olduğuna inandığımız Ramazan Ayımız mübarek olsun” dedi.

- Advertisement -

Ramazan Ayı’nın insanlığa hayırlara vesile olmasını dileyen Silifke Belediye Başkanı Altunok,  “Ramazan Ayı insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan mübarek bir aydır.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin sergilendiği Ramazan-ı Şerif’i milletçe idrak edeceğiz. Tüm İslam aleminin ve bütün vatandaşlarımızın güzel bir Ramazan yaşamasını diliyorum.

Toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı, manevi duyguların arttığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da güçlendiği mübarek Ramazan Ayını millet olarak karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan- Şerif Ayının tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de birlik ve dayanışma duyguları içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesini  dilerim.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olduğuna inandığımız Ramazan Ayımız mübarek olsun” diye konuştu.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı