- Advertisement -

Altunok, “Sağlıkçılarımızın hakkını ödeyemeyiz”

Altunok sağlıkçılarımızın hakkını ödeyemeyiz
0 10

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 14 mart tıp bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, “halkımızın sağlığı için gece-gündüz fedakarca çalışan ve bu yolda şehit olan sağlıkçılarımızın hakkını ödeyemeyiz” dedi.

- Advertisement -

Silifke Belediye Başkanı Altunok yayınladığı mesajında, “Her zaman olduğu gibi yaklaşık iki  yıldır devam eden korona virüs salgını ile mücadele eden ülkemiz insanlarının teşhis ve tedavilerinin yapılmasında büyük bir özveri gösteren sağlık çalışanlarımız yılmadan görevlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Korona virüs salgınıyla mücadelede en ön saflarda olan sağlık çalışanlarımız başarılı ve özverili çalışmalarla halkımıza şifa dağıtmaya devam etmektedir.  Sağlığımız için gece gündüz demeden her koşulda büyük bir özveriyle görev yapan, kendisini ‘insana hizmet' ilkesiyle mesleğine adamış sağlık çalışanlarımız kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Sağlığın korunması ve geliştirilmesi için yaptıkları ve yapacakları tüm çalışmalarında, üstün gayret ve çabalarından dolayı tüm sağlıkçılarımıza teşekkür ediyorum. Bu vesileyle başta Silifke’mizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 mart tıp bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Görevleri esnasında şehit olan sağlık çalışanlarımızı da rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı