Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altunok, Yılın İlçe Belediye Başkanı Ödülü Aldı

Haber Okunma Sayısı: 105

Merkezi Ankara’da bulunan Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (Kamu-Der) tarafından yılın ilçe belediye başkanı seçilen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen ödül töreni 14 Ekim 2023 günü Ankara Grand Dora Hotel’de gerçekleştirildi. Türkiye genelinde 38 il ve 103 ilçede teşkilatı olan Kamu-Der tarafından  yurdun çeşitli yörelerinde görev yapan kamu ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerine, iş insanlarına ve basın mensuplarına başarılarından dolayı ödülleri verildi.

Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ’un da katıldığı ödül töreninde konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından düzenlenen ve 2023’ün enlerinin seçildiği ödül töreninde Silifke Belediye Başkanı olarak ‘yılın en başarılı belediye başkanı’ ödülüne layık görüldüm. Bu ödülü bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Silifkeli hemşehrilerimiz adına alıyorum. Silifke’miz ve çocuklarımızın geleceği için gece-gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.