- Advertisement -

Bahçeli: Böyle bir Türkiye tablosu yok!

0 48

Türkiye’nin hiçbir yerinde zillet ittifakının iddia ettiği gibi bir Türkiye tablosu olmadığını iddia eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sahte mağdur tiyatrolarının kurmaca olduğunu öne sürdü.

- Advertisement -

ANKARA (İGFA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında muhalefete yüklendi. Esnaf ziyaretlerinin “kurmaca” olduğunu iddia eden Bahçeli, “Ülkemizin hiçbir yerinde zillet ittifakının iddia ettiği gibi bir Türkiye tablosu yoktur” dedi.

“Sahte mağdur tiyatroları, kurmaca diyaloglar kimseyi inandıramaz” diyen Bahçeli, “Aziz milletimiz siyasi sahtekarlara, siyaset kalpazanlarına dün olduğu gibi bugün de yarın da prim vermeyecek şans tanımayacaktır” dedi.

“Henüz ortak bir aday üzerinde anlaşamayan siyasi partilere Türkiye’nin emanet edilmesi istikbalimizin hiçe sayılmasıdır.” diyen Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun “Kasım’da seçim olabilir” yorumlarıyla ilgili, “ya kendini kandırıyor, ya da hayal aleminde paraşütsüz uçuş dersler alıyor. Cumhurbaşkanlığı adaylığına çok istekli olan Kılıçdaroğlu’na partisinde ve ittifak ortaklarından yükselen itirazlar histeri nöbetleri yaşamasına da yol açmıştır” dedi.

Content retrieved from: https://www.igfhaber.com/siyaset/bahceli-boyle-bir-turkiye-tablosu-yok-221549.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı