Silifke Haber, Silifke Vefat Haberleri, Silifke Son Dakika Haberler, Silifke 33 Haber, Silifke Trafik Kazası, Silifke Belediyesi Haberleri
Başkan Altunok, Kandilimiz Mübarek Olsun

Başkan Altunok, Kandilimiz Mübarek Olsun

Başkan Altunok, Kandilimiz Mübarek Olsun. Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Kandiller, Yüce Allah’tan af dilemenin, insanlar arasındaki kırgınlıkların giderilmesi adına büyük bir fırsattır” dedi.

Başkan Altunok, Kandilimiz Mübarek Olsun

İslam âleminin mübarek gecelerinden biri olan Berat Kandili ile ilgili olarak bir mesaj yayınlayan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok mesajında, “Mübarek Ramazan Ayı’na girmeden önceki son kandil Berat Kandili’dir.

İslam Aleminin en özel gecelerinden birine daha kavuşmanın huzuruyla, adım adım yaklaşmakta olduğumuz on bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın müjdecisi olan mübarek Berat Kandilinizi en kalbi duygularla kutluyorum.

Bu özel geceyi vesile edip, Yüce Allah’tan günahlarımızın af olması; yıktığımız, kırdığımız gönülleri onarmak adına bir fırsat bilmeliyiz. Berat Kandili’nin ülkemiz için, dünya için tüm insanlığa barış, huzur getirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu gecede el açıp dua eden tüm Müslüman kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın dualarının kabul olmasını diler, Berat Kandillerini tebrik ederim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.