- Advertisement -

Başkan Altunok Polis Gününü Kutladı

Başkan Altunok Polis Gününü Kutladı
0 82

Başkan Altunok Polis gününü kutladı. Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Polis teşkilatının 177.yıl dönümü sebebi ile kutlama mesajı yayınladı.

- Advertisement -

Başkan Altunok Polis Gününü Kutladı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakâr polislerimizin ve bütün teşkilat mensuplarımızın  polis haftasını kutluyorum” dedi.

Başkan  Altunok yayınladığı mesajda, “Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır.

1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen gurur kaynağımız olmuştur.

Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir.

Bu fedakârlığı gösteren emniyet mensuplarımızın çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine yürekten inanıyorum.

Emniyet teşkilatımızın 177.  kuruluş yıldönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, teşkilat mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyorum” diye konuştu.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı