Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Seçer, Personelle Piknikte Buluştu

Haber Okunma Sayısı: 261

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer, “Çok Çalıştık Şimdi Eğlence Zamanı” sloganıyla düzenlenen Piknik Etkinliği’nde Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü personeli ve aileleri bir araya geldi.

Piknik programı; Anamur, Bozyazı, Aydıncık, Silifke, Mut, Gülnar ve Erdemli ’deki Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ Genel Müdürlüğü personelinin kaynaşması amacıyla düzenlendi. Başkan Seçer’in personel ile bir araya geleceği piknik ve kaynaşma etkinlikleri önümüzdeki günlerde de devam edecek.

 

Personel, etkinliğe aileleri birlikte katılım sağladı. Silifke Çamdüzü Şehitlik Tabiat Parkı’nda düzenlenen piknik programına, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer, CHP ilçe başkanları, muhtarlar, Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bürokratları daire başkanları katılım sağladı.

Seçer, “Değerli bir siyasetçiye yakışan halktan aldığı bu güvene ihanet etmemektir, halkına hizmet etmektir. Halkının cebinden alınan kaynakları doğru bir tekrar halkına hizmet olarak götürmektir. Mersin halkı bize destek verdi. Gönlümüz rahat, başımız dik, alnımız açık. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin emektarlarının hizmetlerini yaparken asla ve kat’a ayrımcılık yapmadığımı muhtarlarımızda biliyor.

Yaşanılan olumsuzluklarda ‘Önce insan’ diyerek hizmet üretmeye devam ettiklerini aktaran Seçer, “Pandemide evinden çıkamayan vatandaşımızın evine yemeğini götürdük. Türkiye’de de tarih yazdık. “Ailemden önce Mersin’i, sağlığımdan önce insanların mutluluğunu düşündüm”

Etkinliğe Uzuncaburç’tan katılan Zeynep Eker ise, “Etkinliği güzel buldum. Vahap Başkanımıza teşekkürler” ifadelerini kullanırken; Hakan Özer de, “Hem bizim için çocuklar için değişiklik oldu. Ailesiyle birlikte etkinliğe katılan çocuklardan Deniz Döküş de, “Etkinliği güzel buldum.