- Advertisement -

Derya, “Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü”

0 8

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Kıvanç Derya, anneler günü nedeniyle yayınladığı mesajında sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerin toplum hayatımızın temel direğini oluşturduğunu ifade etti.

- Advertisement -

Anneler gününün özel bir gün olduğunu vurgulayan MHP Silifke Kadın Kolları Başkanı Kıvanç Derya yayınladığı mesajında, “Annelerimiz, doğduğumuz andan fiziksel ve manevi ihtiyaçlarımızı karşılamak için fedakârlıktan kaçınmayan kutsal varlıklarımızdır.

Atalarımızın “Ana yar olmaz” sözü, anneliğin toplumumuzdaki önemini göstermektedir. Bizlerin yetişmesinde büyük emekler sarf eden, en kıymetli hazinemiz olan, dünyanın en zor ve en yüce görevini üstlenen tüm annelerin ve şehit annelerimizin Anneler Gününü en samimi duygularımla kutluyor, hakkın rahmetine kavuşmuş anneleri rahmetle anıyorum” dedi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı