Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kosova’dan Silifke’ye Teşekkür Mesajı

Kosova’dan Silifke’ye Teşekkür Mesajı

Festival etkinliklerine katılmak üzere Silifke’ye gelen kardeş şehir Fushe Kosova ekibi ülkesine döndü.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’a bir teşekkür mesajı yollayan kardeş şehir Fushe Kosova Belediye Başkanı Burim Berisha, heyeti Silifke’de misafir ederek halkla buluşturan Başkan Altunok’a teşekkür ettiği öğrenildi. 

Silifke festivaline katılan ve daha sonra ülkelerine geri dönen Fushe Kosova Belediye Başkan Yardımcısı Amir Bullatovci başkanlığında heyet, Belediye Başkanları Burim Berisha’yı makamında ziyaret ederek hem Silifke izlenimlerini paylaştılar, hem de Başkan Altunok’un hediyelerini ulaştırdılar. 

Fushe Kosova Belediye Başkanı Burim Berisha gönderdiği iyi dilek mesajında, “Silifke Belediyesi tarafından 1-6 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen 50.ci Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivaline belediyemiz görevlilerinin de aralarında bulunduğu 12 kişilik heyeti Silifke’ye yolladık. Heyetimiz burada çeşitli etkinliklere ve toplantılara katılarak birlik ve beraberlik içerisinde bizleri temsil etmişlerdir. Bir dizi gezi ve incelemelerde de bulunan Kosova kardeş şehir ekibimiz, sıcak kanlı ve sevgi dolu Silifke insanı ile de bir araya gelmiştir. Bu ziyaretler kapsamında iki kardeş şehir komitesinin Silifke’de yaptığı toplantıların verimli geçmesi de bizleri sevindirmiştir. Kardeş şehir ilişkilerimizin temelini oluşturan kültür, sosyal, eğitim ve ticari alandaki görüşmelerimiz ve karşılıklı ziyaretlerimiz sayesinde kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendireceğiz.  Heyetimizi 6 gün boyunca Silifke’de misafir eden değerli Belediye Başkanım Sadık Altunok ve ekibinin sıcak sevgi ve gösterdikleri misafirperverlikleri bizleri son derece memnun etmiştir. Silifke ile var olan kardeş şehri ilişkilerimizi daha üst seviyelere taşımak istiyoruz. Belediye Başkanımız Sadık Altunok başta olmak üzere tüm Silifkelilere selam, sevgi ve memnuniyetlerimizi iletiyorum. Başkanımız Sadık Altunok ve ekibini biz de Fushe Kosova’ya davet ediyoruz” dedi.