- Advertisement -

Öğretmenler, Öğretmenler Gününde Evlendi

0 22

Silifke’de iki genç öğretmen mutluluklarını 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde taçlandırdı. Gençlerin nikahını Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok kıydı.

- Advertisement -

24 Kasım Öğretmenler Günü'nü özel bir mutlulukla kutlayan Öğretmen Tuğçe ve Musa Çetin çifti 24 Kasım’da mutluluğa “Evet” diyerek öğretmenler gününde evlendiler. Silifke Belediyesi Nikah Salonunda düzenlenen nikah töreniyle dünya evine giren genç öğretmenler Tuğçe ve Musa Çetin çiftini tebrik ederek mutluluklar dileyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, evlenme cüzdanını gelin hanıma teslim etti. Nikahta konuşan Başkan Altunok, “Öğretmen doğan güneş gibidir. Etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Sizlerde gelecek nesillerin aydınlık yolu olacaksınız. Gününüz kutlu olsun. Böylesine anlamlı ve güzel bir günde mutluluğa da ilk adımı atmanız bizleri sevindirmiştir. Sizleri tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Eğitim camiamızın değerli birer neferi olarak sizleri yetiştiren, topluma kazandıran ve bugünlere gelmenizde büyük emekleri olan değerli aile büyüklerine de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı