- Advertisement -

Sadık Altunok, Dr. Ali Su Halk Kütüphanesini Ziyaret Etti

0 24

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediyeye ait Dr. Ali Su Halk Kütüphanesini ziyaret ederek kütüphanede kitap okuyan ve ders çalışan öğrencilerle sohbet etti.

- Advertisement -

Ziyaret esnasında kitap okuyan ve ders çalışan öğrencilerle sohbet eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, ilçede halkın hizmetine sunulan kütüphane sayesinde gençleri ve çocukları okumaya teşvik ettiklerini söyledi.

Gençleri ve çocukları okumaya teşvik ediyoruz

Dr Ali Su Halk Kütüphanesini ziyaretinde konuşan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı konuşmada, “İnsanları bilgiye ulaştıran en büyük kaynakların başında kitap gelir. Okuyarak bilgi sahibi oluruz. Gençlerimiz, çağımız gereği artık bilgisayarlardan ve tabletlerden bu ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Malum kitap okuma alışkanlığı az olan bir ülkeyiz. Bizlerde kütüphanemizi en çok kullanan ve en çok okuyan kardeşlerimizi burada yalnız bırakmıyoruz.Zaman zaman onları kütüphanemizde ziyaret ederek onların bu merkezle ilgili yeni istek ve taleplerini dinliyoruz.

Ülke olarak daha çağdaş bir topluma erişmek istiyorsak hepimizin daha çok okuması ve öğrenmesi gerekiyor. Bu sebeplerden dolayı eğitime ve kültüre verdiğimiz desteğimiz artarak devam edecektir” dedi.

 

 

 

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı