Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Daha Yeşil Bir Silifke İçin Çalışıyor

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Daha Yeşil Bir Silifke İçin Çalışıyor

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Silifke bırakmak amacıyla çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayarak, “Hedefimiz daha yeşil Silifke” dedi. Altunok, çiçek dikim serası ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye olarak vatandaşların daha sağlam ve konforlu bir yaşam sürdürebilmeleri için yeşil alanların artırılmasına yönelik çalışmalarına hassasiyetle devam ettiklerini belirten Başkan Altunok, yeni projeler ve sosyal donatı alanları ile daha yeşil bir ilçe yaratmayı hedeflediklerini söyledi.

Modern kent mobilyaları, yaya ve bisiklet yolları gibi uygulamalarla tüm parklarda halkın rahat nefes almasını ve çocukların huzurlu bir şekilde oynamasını sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

Başkan Altunok, park, yeşil alan ve sosyal donatı alanı oranını artırmak için çalışmalarının devam edeceğini belirterek, belediye birim amirlerinden konu hakkında bilgiler aldı.

Daha yeşil bir Silifke yaratmak için çalışmaların sürdürüleceği vurgusuyla, halkın yaşam kalitesini yükseltmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.