- Advertisement -

Silifke Belediyesi Cemevi Projesini Hayata Geçiriyor

0 5

Son Dakika Silifke Haberleri (AA) – Mersin’in Silifke ilçesinde Silifke Belediyesi Cemevi projesini hayata geçiriyor. İçerisinde kütüphane, yemekhane, cenaze işleri odası, toplantı odası, cem salonu, mutfak ve dersliklerin bulunduğu 1543 metrekare arazi üzerinde 2 katlı yapılacak cemevi inşaatına başlanacağı bildirildi.

- Advertisement -

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yaptığı yazılı açıklamada, belediye olarak 120 bin nüfuslu ilçede her vatandaşa eşit şekilde hizmet ulaştırmanın gayreti içinde olduklarını belirtti.

Silifke’de Cemevi Sorununa Noktayı Koyuyoruz

Hiçbir ırk, dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın vatandaşa hizmet götürdüklerini anlatan Altunok, “İlçemizde yıllardır farklı nedenlerden dolayı yapılamayan cemevi sorununa da artık son noktayı koyuyoruz. Bizim hizmet anlayışımız her zaman insan olmuştur. Her kesimden insanımızın mutluluğu, sosyal hak ve özgürlükleri bizim için önemlidir.” ifadesini kullandı.

Cemevinin yapım ihalesinin gelecek ay gerçekleştirileceği, ardından inşaata başlanacağı bildirildi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı