- Advertisement -

Silifke Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

0 8

Son Dakika Silifke Haberleri – Silifke Emniyet Müdürü olarak atanan Ahmet Şahin Gözlü, Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok tarafında ziyaret edildi.

- Advertisement -

Silifke Emniyet Müdürlüğüne atanan Ahmet Şahin Gözlü ile sohbet eden Sadık Altunok ziyareti sırasında yaptığı konuşmada, belediye olarak Silifke’de tüm kamu kurumlar ile ortak çalışmaya devam edeceklerini iletti.

Başkanvekili Altunok konuşmasında, “Müdürüm Allah bu görevinizde muvaffakiyetler versin. Silifke’mizde sizleri görmek, beraber görev yapacak olmak bizleri mutlu ediyor. Allah hayırlı görevler nasip etsin” dedi. Başkanvekili Altunok ziyaret anısına Emniyet Müdürü Gözlü’ye bir de Silifke tablosu hediye etti.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Silifke Emniyet Müdürü Ahmet Şahin Gözlü de kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunması ve başarı temennisini iletmesinden dolayı Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’a teşekkür ettiğini açıkladı.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı