- Advertisement -

Silifke’de Kort Tenis Turnuvası Başladı

0 23

- Advertisement -

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, bu yıl 20-26 Haziran 2022 tarihleri arasında kutlanacak olan 49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan festival kupası kort tenis turnuvasının belediye spor tesislerinde törenle başladığını açıkladı.

Erkekler A, erkekler B ve bayanlar kategorisi olmak üzere toplam 130 sporcunun mücadele edeceği turnuvanın açılışını, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptı.

Silifke Belediye spor tesislerinde düzenlenen törende konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “20-26 Haziran 2022 tarihleri arasında kutlayacağımız 49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan kort tenis turnuvamızı bugün burada törenle başlattık. Amacımız festival etkinlikleri kapsamında spora olan ilgiyi artırmaktır. Toplam 130 sporcunun mücadele edeceği turnuvamıza iştirak eden tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum. Maçlarımızın centilmence, güzellik içerisinde, birbirinizi severek sayarak, hoşgörü ve anlayışla geçmesini diliyorum” dedi.

21 Haziran’a kadar kadar devam edecek turnuva maçlarının, hafta içi  17.00-20.33 saatleri  arasında yapılacağı da duyuruldu.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı