- Advertisement -

Silifke’de Seyyar Satıcılara Ceza Yağdı

0 10

Silifke Belediyesi Zabıta Müdürlüğü vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine çevreyi rahatsız eden seyyar satıcılara denetim yaptı.

- Advertisement -

Yapılan denetimlerde şehir merkezi ve mahallelerde hoparlörle çevreyi rahatsız ederek satış yapan seyyar satıcılara cezai işlem uyguladı.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok konula ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızdan ve halkımızdan seyyar satıcılarla ilgili çok şikayetler alıyoruz. Belediye Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz seyyar satıcılara yönelik denetimlerini sıklaştırarak halkımızı rahatsız eden seyyar satıcılar hakkında kanunun öngördüğü cezai müeyyideleri uygulamaktadır.

Gürültü kirliliğine sebep olan vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın da sık sık şikayette bulunduğu seyyar satıcılara yönelik yapılan denetimlerde 5326 sayılı Kabahatler Kanunun Hükümleri Gereği cezai işlem uygulamaya devam ediyoruz” dedi.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı