- Advertisement -

Silifke’liler Yüksek Su Faturasından Şikayetçi

0 7

Son Dakika Silifke Haberleri – Mersin’in Silifke ilçesinde Nisan ayı su faturaları gelmeye başladı. Fakat vatandaşlar gelen su faturalarından şikayetçi.

- Advertisement -

Koronavirüs salgını nedeni ile “Evde Kal” çağrısına uyan Silifke’liler gelen su faturaları ile tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getiriyorlar.

Pandemi sürecinde vatandaşın sosyal ve ekonomik dengesini sağlamaya çalıştığı bu günlerde gelen yüksek su faturaları vatandaşın cebini yakıyor.

2020 Nisan ayına ait faturaların fahiş oranlarda yükseldiğinden dert yanan tüketicinin şikâyetleri arttı. İlgili kurumlar  ise yüksek fatura tutarını evde kalma süresinin çoğalmasına bağladı.

Uzmanlar ise gelen faturalarda yanlışlık olduğunu düşünen vatandaşların ilgili kurumlar ile iletişime geçerek faturalarına itiraz edebileceklerini veya Tüketici Hakem Heyetlerine başvurabileceklerini ilettiler.

- Reklam -

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Devamı