Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Altunok, Giritlilerle Kucaklaştı

  0/200 Silifke Belediye Başkanı

  0/200
  Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Giritliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin 10. Kuruluş yıldönümü nedeniyle  düzenlenen yemeğe katıldı. 
  Silifke Giritliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Oğuz, yönetim kurulu üyeleri ve ilçede yaşayan Giritli aileler tarafından sevgiyle karşılanan Belediye Başkanı Sadık Altunok, toplumsal dayanışmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergileyerek bu birlikteliği sağlayanları gönülden kutladığını söyledi. 
  Keklik Restaurantta düzenlenen programa katılan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok burada yaptığı konuşmada, “İlçemizde yaşayan Giritli kardeşlerimiz tarafından kurulan bu derneğimiz kurulduğu günden bu yana sanat ve kültür birikimlerini gelecek kuşaklara aktarmaya devam etmektedir. Giritliler Derneğimiz, sevgi, dostluk ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu tür etkinlikleri sık sık düzenlemektedir. Ben de Silifke’de yaşamış Giritli Hüseyin Altunok’un torunu, esnaf Hasan Altunok’un oğluyum. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Sizlerin bir evladı olarak tüm halkımıza ve doğup büyüdüğüm Silifke’mize hizmet etmekten dolayı çok gururlu ve onurluyum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim. Paylaşmanın, yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergiliyorsunuz.  Birlik, beraberliğimiz ve dayanışmamız daim olsun inşallah” diyerek Dernek Başkanı Salih Oğuz, yönetim kurulu üyelerine ve ilçede yaşayan Giritli ailelere misafirperverlikleri için teşekkür etti. 
  “Geleneksel hale getirdiğimiz Silifke’de yaşayan Giritli aileler buluşmasına katılan İlçe Kaymakamımız Abdullah Aslaner ve Belediye Başkanımız Sadık Altunok’a çok teşekkür ediyoruz” diyen Giritliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Oğuz’da konuşmasında, “Gelenek ve göreneklerimizi, yaşam şeklimizi önce çocuklarımıza sonra da torunlarımıza, yani geleceğe taşımak arzusundayız. Derneğimiz faaliyetlerine her zaman destek veren ve kendisi de Giritli bir ailenin evladı olan değerli Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve İlçe Kaymakamımız Abdullah Aslaner’de bu akşam burada biz Giritli aileleri yalnız bırakmamıştır. Derneğimizin 10. Kuruluş yıldönümünü bugün burada birlik ve beraberlik içerisinde coşku ve heyecanla kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. İlçemizde yaşayan Giritliler ailesi her geçen gün büyüyerek gelişmektedir” diyen Oğuz, dernek faaliyetlerine destek verenlere de  teşekkür ettiğini açıkladı.