Belediye personeli Mikail Çetin’in babası, emekli astsubay Alirıza Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Göksu mahallesindeki evinden kaldırılacaktır. Eş.dost ve akrabalara duyurulur.
![Emekli Astsubay Alirıza Çetin Vefat Etmiştir Belediye personeli Mikail Çetin’in](https://habersilifke.com/wp-content/uploads/2023/08/test-3-1100x650.png)
Belediye personeli Mikail Çetin’in babası, emekli astsubay Alirıza Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Göksu mahallesindeki evinden kaldırılacaktır. Eş.dost ve akrabalara duyurulur.